Hej, trafiłem tu przypadkiem i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Sama właśnie teraz remontuję dom i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Dorzucę od siebie, że aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.