Hej, trafiłem tu przypadkiem i stwierdzam, że jest tu sporo wartościowych treści. Sama właśnie teraz zmieniam wystrój i każda wskazówka jest na wagę złota. Pozdrawiam forumowiczów.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Polecam się nie spieszyć.