Hej, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Ciekawa dyskusja. Moim zdaniem dobór mebli to podstawa. Warto poświęcić temu czas.