Witajcie, trafiłem tu przypadkiem i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama ostatnio zmieniam wystrój i takie porady bardzo się przydają. Dzięki i pozdrawiam.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Polecam się nie spieszyć.