Dzień dobry, przeglądałem forum i chcę powiedzieć, że dużo się dowiedziałem. Sama od jakiegoś czasu urządzam mieszkanie i takie porady bardzo się przydają. Pozdrawiam serdecznie.
Wartościowy wątek. Moim zdaniem aranżacja wnętrza to podstawa. Lepiej raz a dobrze.